Компанія Хімдрім
Про нас

Про нас

Робота професійного хіміка пов'язана з такими речовинами та середовищами, які дуже відрізняються від звичних для нас у повсякденному житті.


Відповідно та обладнання, здатне працювати в цих умовах, потрібне особливе.

Наше завдання – виконати мрію хіміків, надовго звільнити їхнє життя від занепокоєння про корозійне руйнування, забезпечивши виробництво надійним, хімічно стійким, простим у користуванні обладнанням. У нас знайде рішення і представник великого та складного хімічного виробництва, де потрібні великі потужності та автоматизація процесів, та співробітник невеликого хімічного складу з приватною проблемою безпечного розфасовування бочки з кислотою.

Виробники обладнання – солідні німецькі, італійські, чеські фірми, які добре зарекомендували себе.

Більшість речовин, з якими працюють хіміки, - рідкі. І одна з найважливіших проблем, з якою стикається хімік, - це їхнє безпечне переміщення, або перекачування.

Тому ми пропонуємо різноманітні хімічні насоси : вертикальні та горизонтальні, з електо-, пневмо- та ручним приводом, різної продуктивності та тиску. І всі вони підбираються під конкретні потреби замовника, саме для тих хімічних розчинів, які потрібно перекачувати, і для тих умов, які мають працювати.

Відь наша настільна книга - Таблиця хімічної сумісності конструкційних матеріалів та хімікатів.

Насоси можуть комплектуватися запірною арматурою та елементами трубопроводів.

Для нагрівання різних ємностей з хімрозчинами рекомендуємо нагрівачі MAZURCZAK, безпосередньо занурюються в робочу рідину. Економія енергії за такого способу нагрівання безперечна, а матеріал корпусу нагрівача також ретельно підбирається, виходячи з властивостей розчину.

Системи нагрівання завжди доцільно доповнити автоматичним регулюванням, тому до наших нагрівачів ми додамо датчики температури та рівня, також стійкі до дії використовуваних хімікатів, та зручні електронні контролери.

Особливу увагу ми приділяємо потребам гальваників.

Для потреб гальванічних виробництв пропонуємо як нові лінії італійського виробництва, що виробляються на замовлення, так і окремі пристрої, що забезпечують роботу вже діючих ліній : випрямлячі, лічильники Ампер-годин, нагрівачі, змійовики охолодження, барабани для покриття дрібних деталей, сушіння, системи перемішування.

Дбаючи про чистоту гальванічних покриттів, настійно рекомендуємо фільтрувати Ваші гальванічні ванни ! Для цього призначені фільтр-апарати La Fonte, ефективні та зручні в роботі. Фільтрацію слід проводити безперервно при нанесенні покриттів, а не іноді. Одночасно з фільтрацією досягається перемішування розчину.


Для забезпечення виробництва чистою водою ми привозимо та встановлюємо чеське обладнання WATEK. Діапазон продуктивності – від лабораторних апаратів, що очищають кілька літрів води на годину, до великих промислових установок (кубометри на годину).

В залежності від вимог до якості води та складу вихідного «сировини» це може бути, наприклад, тільки фільтрація з пом'якшенням, або зворотно-осмотична очищення, або приготування ультрачистої води для медичних лабораторій.

Вентиляція виробничих приміщень в умовах хімічно агресивних середовищ також потребує особливого підходу. Тут ми пропонуємо спеціальні вентилятори з корпусом та пропелером, виготовленими з хімічно інертних пластиків.

               Ми здійснюємо не тільки продаж обладнання, але й необхідне гарантійне обслуговування, у ряді випадків – встановлення та підключення, і надалі – постачання витратних матеріалів та всіх запасних частин.

Відомості про компанію

Контактна інформація
Контактна особа
Микола Юрійович Михацький
Сайт компанії
Загальна інформація
Назва
Компанія Хімдрім
Тип компанії
торгова компанія
Товари та послуги, що надаються
Химические насосы Фильтр-аппараты и фильтр-прессы Центрифуги (сушки центробежные) Вентиляторы пластиковые Нагреватели химически стойкие Выпрямители для гальваники и электролиза Гальванические барабаны Оборудование для водоподготовки Датчики и
Адреса
04116, Україна, Київ, вул. Шолуденка 14 - 70, на мапі
Графік роботи
Цілодобово
Телефони
Організаційно-правова форма і капітал
Рік заснування
2008
Правова форма
товариство з обмеженою відповідальністю